The Formula 1 Widget
requires Adobe Flash
Player 7 or higher.
To view it, click here
to get the latest
Adobe Flash Player.

wtorek, 5 listopada 2013

Czas zmian

Życie nie przestaje mnie zaskakiwać.
Zaraz minie rok odkąd założyłam konto na Facebooku. Kto by pomyślał..? Ja?! Na Facebooku?! Nie było mi to do niczego potrzebne, dopóki nie stało się potrzebne. Dopóki nie zaczęłam tłumaczyć książki (a właściwie książek) razem z Carrie. Dzisiaj współtworzę dwie strony(!), i prowadzę własną, trzecią(!). Oczywiście wszystkie związane z Sherlockiem. Mamy też podpisaną umowę z wydawnictwem na tłumaczenie kilku kolejnych książek. Przecież zawsze chciałam być tłumaczem. Dzisiaj też po raz pierwszy kupiłam film na iTunesach. W końcu fandom wymaga poświęceń. Ja i zakupy w Apple! Może to wszystko jedynie a small step for mankind, ale dla mnie to giant leap. W takich chwilach łatwo uwierzyć, że marzenia się spełniają i że możesz być, kim chcesz. I że wszystko jest w zasięgu twoich możliwości.

5 komentarzy:

 1. I bardzo pięknie, tylko czy Ty Młoda Damo nie miałaś aby teraz spać na kanapie, zamiast stukać w klawiaturę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam strzelić odżywczą drzemeczkę zaraz po przyjściu z pracy, niestety wciągnęły mnie kwestie techniczne iTunesów i płatności, a potem film. Nie było w nim w prawdzie nagiego Kiukambra w wannie, ale i tak dał radę. ;-) Ale już idę spać, dobranoc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Carrie? To niebezpieczne towarzystwo. Ona rzuca rzeczami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta, którą ja znam nie rzuca, przynajmniej jeszcze nie widziałam, żeby rzucała. Ale bardzo jej się podoba plakat nowego filmu. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahahahaa X-D Dopiero teraz to przeczytałam X-D Raczej nie zdarza mi się rzucać rzeczami, ale zapewniam, że i tak bywam niebezpieczna :)

  OdpowiedzUsuń